Do Tábora k utkání s posledním Chýnovem si Náchod B přijel pro vítězství a svůj záměr začal naplňovat už od začátku. Lucie Slavíková i Bára Lokvencová získaly body pro družstvo už po třech drahách a poměrně jasně vyhrály i na kuželky. Po první třetině tak Náchod vedl 2:0 o 62 kuželek.

Druhá třetina již byla o něco vyrovnanější. V dobrém světle se předvedla náhradnice Katka Gintarová. Porazila Terezu Kovandovou hlavně díky výborné třetí dráze, na které porazila 154 kuželek. Blízko vítězství byla i Denisa Nálevková, když před poslední dorážkou vedla nad Ditou Kotorovou o 27 kuželek. Poslední dorážka ale Denise nevyšla, a tak se obě soupeřky nakonec rozešly s remízou. Po dvou třetinách vedl Náchod 3,5:0,5 a o 77 kuželek a byl již blízko vítězství.

Náchodské hráčky byly úspěšné i v poslední třetině. Karolína Kovaříková sice první dráhu proti Janě Takáčové prohrála, ale od druhé dráhy se jí dařilo a zbývající tři dráhy vyhrála. Bod pro Náchod přidala i Michaela Dušková po vítězství nad Alenou Kovandovou. V celkovém součtu přenechal Náchod Chýnovu pouze půl dílčího bodu a v celkovém součtu nadělil soupeři rovnou stovku kuželek. Vítězstvím v Táboře Náchod udržel vedoucí pozici o skóre před Hazlovem.

Cízlerová – Slavíková                       0:4 (497:528)

Černá – Lokvencová                         1:3 (474:505)

Kotorová – Nálevková                      2:2 (560:560)

Kovandová T. – Gintarová               2:2 (520:535)

Takáčová – Kovaříková                   1:3 (535:538)

Kovandová A. – Dušková                1,5:2,5 (485:505)