Dalším soupeřem náchodských žen byl silný tým Duchcova. Úvod vyšel lépe náchodským hráčkám. Martina Hrdinová předvedla kvalitní a vyrovnanou hru a na všech drahách porazila Adélu Kolaříkovou. První dráha vyšla i Šárce Majerové, vyhrála ji 152:133. Na dalších drahách ale byla lepší domácí Nikol Plačková a zajistila tak bod pro Duchcov. Po první třetině byl stav 1:1, ale na kuželky vedl Náchod o 51.

Druhá třetina dopadla zcela jednoznačně ve prospěch hostů. Domácí hráčky uhrály z osmi možností pouze jeden dílčí bod. Lucie Moravcová i Nina Brožková po kvalitních výkonech jasně vyhrály a stanovily stav utkání na 3:1 a 121 kuželek pro Náchod.

V poslední třetině si už Náchod nenechal vítězství vzít. Renata Šimůnková sehrála kvalitní zápas proti Markétě Hofmanové, který prohrála až nevydařenou poslední drahou. Za již rozhodnutého stavu dostala příležitost na posledních dvou drahách Kateřina Majerová místo Anety Cvejnové a podařilo se jí získat další bod pro Náchod. Náchod vyhrál v Duchcově s přehledem 6:2 o 128 kuželek a po třech remízách si konečně připsal první výhru z venku.

Plačková – Majerová Š.                                   3:1 (583:559)

Kolaříková – Hrdinová                                     0:4 (520:595)

Svobodová – Moravcová                                  1:3 (531:566)

Ambrová – Brožková                                       0:4 (553:588)

Hofmanová – Šimůnková                                 2:2 (593:574)

Koutníková – Cvejnová + Majerová K.             1:3 (520:546)