Poslední podzimní zápas sehrály ženy Náchoda na drahách silného týmu Duchcova, který se pohybuje v popředí tabulky. Na úvod Votočková sehrála vyrovnaný zápas proti Plačkové s výjimkou druhé dráhy, kterou prohrála 98:147. Hrdinová předvedla vyrovnanější výkony a poradila si s Erbenovou. Při stavu 1:1 vedl Duchcov o 23 kuželek.

Druhá třetina Náchodu nevyšla. Majerová sice vyhrála nad Březinovou první dráhu, ale další dvě dráhy skončily jasným vítězstvím Březinové. Adamů neuhrála proti Kolaříkové ani jednu dráhu. Po dvou třetinách měl Duchcov již poměrně vysoký náskok 114 kuželek a na body byl stav 3:1.Šimůnková tentokrát podala velmi dobrý výkon, dařilo se jí hlavně na první a poslední dráze, kde překonala hranici 150 kuželek. Hofmanová byla ale jen o trochu horší, a tak Šimůnková vyhrála jen o 20 kuželek. Bezdíčkové se dařilo pouze na druhé dráze, a to na Koutníkovou nemohlo stačit. Domácí hráčka vyhrála také o 20 kuželek, takže v celkovém součtu se nic nezměnilo. Duchcov vyhrál o 114 kuželek na body 6:2. Po podzimu je Náchod na 8. místě a jen 4 body ho dělí od 3. Místa stejně jako od sestupu. Na jaře tedy může hrát jak o medaile, tak o záchranu.

Plačková – Votočková              2,5:1,5 (548:494)

Erbenová – Hrdinová               1:3 (513:544)

Březinová – Majerová               2,5:1,5 (535:506)

Kolaříková – Adamů D.            4:0 (537:475)

Hofmanová – Šimůnková         2:2 (553:573)

Koutníková – Bezdíčková         3:1 (538:518)