Do Kutné Hory, kde hraje své domácí zápasy Kolín, přijel Náchod s cílem odčinit domácí porážku s Rokytnicí. Od začátku se bojovalo o každou kuželku a z prvních zápasů vyšli vítězně domácí. David Stára i Aleš Tichý uhráli proti svým kolínským soupeřům 2 dráhy a oba prohráli o 10 kuželek. Po první třetině tak vedl Kolín 2:0 o 20 kuželek.

Ve druhé třetině zazářil Martin Kovačík. Minule se mu hodně nedařilo, ale tentokrát podal vynikající výkon a o 1 kuželku překonal hranici 600 kuželek. Svého soupeře Jinřicha Lauera porazil o více než 80 kuželek. Dařilo se i Tomáši Majerovi, který ale bojoval o vítězství nad Miloslavem Vikem až do posledních hodů. Při stavu 2:2 měl Náchod k dobru slušný náskok 65 kuželek.

K vítězství ale Náchod potřeboval vyhrát jednu z posledních dvojic. Po třech drahách oba bratři Adamů prohrávali 1:2 na dráhy a vypadalo to na remízu. Jan Adamů ale dokázal porazit Lukáše Holoska díky výborné poslední dráze 158 a zajistil tak důležitý třetí bod pro Náchod. Kolínu nestačil k bodovému zisku ani výborný výkon Jana Peláka (583). Náchod vyhrál 5:3 o 47 kuželek a vítězstvím venku nahradil předchozí domácí výpadek s Rokytnicí.

Zelenka – Stára 2:2 (538:528)

Němec – Tichý 2:2 (541:531)

Lauer – Kovačík 0:4 (519:601)

Vik – Majer 2:2 (547:550)

Pelák – Adamů T. 3:1 (583:540)

Holosko – Adamů J. 2:2 (521:546)