Další zápas sehrál Náchod v Poděbradech, kde má své domácí prostředí Tehovec. Domácí jasně vedou 3. ligu a v zápase byli velkým favoritem. Do úvodu nasadili svého nejlepšího hráče Jaroslava Procházku a Náchod proti němu obětoval náhradníka Davida Stáru. Jaroslav Procházka po výborném výkonu 642 kuželek vyhrál nad Davidem Stárou téměř o 100. Ve druhé dvojici se hrál vyrovnaný souboj. První tři dráhy ale vyhrál Jiří Šťastný a Martinovi Kovačíkovi přenechal pouze poslední dráhu. Po první třetině Tehovec vedl jednoznačně 2:0 o 104 kuželek.

Třetí dvojice bude zařazena do sbírky kuriozit. Tomáš Majer jasně porazil na první dráze Jakuba Šmidlíka 167:128. Pak ale dvakrát prohrál o 1 kuželku a nedařilo se mu ani na poslední dráze, takže nakonec na body vyhrál Jakub Šmidlík 3:1, i když poražených kuželek měl o 30 více Tomáš Majer. Čtvrtý bod pro Tehovec získal Tomáš Čožík baťovským výkonem 599 kuželek. O svém vítězství nad Tondou Hejzlarem rozhodl na třetí dráze, kterou vyhrál o 30 kuželek. Stav po dvou třetinách byl 4:0 pro Tehovec, ale rozdíl v kuželkách se snížil o 10 na 94 kuželek.

Tehovec měl jistý bod, ale o ten druhý začali náchodští dotahováci tvrdě bojovat. Bratři Adamů na první dráze stáhli z náskoku Tehovce 30 kuželek. Domácí znervózněli a najednou neměli zápas pod kontrolou. Náchod postupně snižoval náskok Tehovce, ale nakonec mu chybělo 37 kuželek. Honza Adamů se prezentoval kvalitním výkonem 592 kuželek a Vladimíra Matějku porazil o 40 kuželek. Bod získal i Tomáš Adamů, když porazil Martina Bílka. Náchod kladl suverénnímu Tehovci podstatně větší odpor než při nedávných pohárových zápasech a nakonec čestně prohrál 2:6 o 37 kuželek. Je to teprve třetí letošní porážka Náchoda venku.

Procházka – Stára        3,5:0,5 (642:548)

Šťastný – Kovačík        3:1 (559:549)

Šmidlík – Majer             3:1 (531:561)

Čožík – Hejzlar             2:2 (599:579)

Bílek – Adamů T.         2:2 (522:539)

Matějka – Adamů J.     1:3 (552:592)