Ženy Náchoda B se vracejí z Kutné Hory pouze s bodem, ale sehrály zde poměrně netradiční zápas. První čtyři dvojice vždy skončily těsným vítězstvím domácí hráčky. Adéla Víšová porazila o 13 kuželek více než Jitka Bulíčková, ale na body prohrála 1,5:2,5. Jednu dráhu prohrála o 1 kuželku, další o 4 kuželky. Denisa Kovačovičová prohrála s Janou Abrahámovou o 6 kuželek.

Ve druhé třetině pak Eliška Boučková prohrála s Evou Renkovou o 2 kuželky, když poslední dráhu prohrála o 1 kuželku. Tady stačilo k vítězství porazit na poslední dráze o 1 kuželku více. Sérii neúspěšných výsledků korunovala Denisa Nálevková porážkou s Klárou Miláčkovou o 3 kuželky, když ještě před poslední dorážkou Denisa Nálevková vedla. Po dvou třetinách byl stav hodně nezvyklý. Na body vedla Kutná Hora 4:0, ale na kuželky vedl Náchod o 2 kuželky.

V poslední třetině tak Náchod mohl bojovat už jen o remízu. K tonu bylo ale potřeba, aby obě náchodské hráčky vyhrály. Snadné to měla Helena Mervartová. První dráhu nad Marií Adamcovou vyhrála 157:117. Další dvě dráhy byly sice slabší, ale poslední dráhou 150 kuželek Helena Mervartová výrazné vítězství potvrdila. Těžší to měla Milena Mankovecká. Po třech drahách byl stav jejího souboje proti Ivaně Kopecké 1,5:1,5. Rozhodovala tedy poslední dráha a po plných Milena Mankovecká prohrávala o 15 kuželek. Vypadalo to na další těsně prohranou koncovku, ale Mileně se naštěstí podařilo zápas v dorážce otočit a vyhrát o 4 kuželky. Zápas skončil nerozhodně 4:4, i když náchodské hráčky porazily o 92 kuželek více.

Bulíčková – Víšová                              2,5:1,5 (526:539)

Abrahámová – Kovačovičová               2,5:1,5 (552:546)

Renková – Boučková                            2:2 (531:529)

Miláčková – Nálevková                         2:2 (506:503)

Kopecká – Mankovecká                        1,5:2,5 (530:534)

Adamcová + Barborová – Mervartová  1:3 (473:559)