Další zápas 2. ligy odehrál Náchod B opět venku, a to na kuželně v Kutné Hoře. Domácí hráčky zaskočily náchodské kvalitními výkony. Karolína Kovaříková ztratila zápas proti Kamile Dvořákové už po třech drahách. Denisa Kovačovičová bojovala s Janou Abrahámovou až do posledních hodů, ale nakonec prohrála o 4 kuželky. Po první třetině tak vedla Kutná Hora 2:0 o 48 kuželek.

I ve druhé třetině se zápas vyvíjel ve prospěch domácích. Adéla Víšová nenavázala na výkon z minulého kola, kdy si poměrně úspěšně zahrála 1. ligu a tentokrát poměrně jasně prohrála s Jitkou Bulíčkovou. Naději Náchoda na vítězství udržela Denisa Nálevková přesvědčivým vítězstvím nad Hanou Barborovou. Za stavu 3:1 vedla Kutná Hora už o 70 kuželek.

Tato ztráta ale nebyla pro Náchod nepřekonatelná a náskok Kutné Hory se postupně snižoval. Přispěl k tomu hlavně kvalitní výkon Lucie Slavíkové, která jasně porazila Evu Renkovou. Kvalitně hrála i Helena Mervartová. Ve vyrovnaném zápase vedla nad Ivanou Kopeckou ještě před poslední dorážkou o 6 kuželek. Poslední dorážka jí ale nevyšla a z vítězství o 9 kuželek se radovala domácí hráčka. Náchod byl i tak blízko bodovému zisku, v celkovém součtu mu chyběly jen 2 kuželky, které rozhodly o vítězství Kutné Hory v poměru 6:2.

Dvořáková – Kovaříková                             3:1 (582:538)

Abrahámová – Kovačovičová                     2:2 (556:552)

Bulíčková – Víšová                                       3:1 (572:501)

Barborová – Nálevková                                1:3 (517:566)

Kopecká – Mervartová                                 2:2 (543:534)

Renková – Slavíková                                    0:4 (493:570)