Do úvodního zápasu v Pelhřimově vstoupily náchodské hráčky výborně, obě vyhrály první dvě dráhy. Denisa Nálevková pak pokračovala v kvalitním výkonu a Anetu Kusiovou porazila 4:0. Michaele Duškové se ale na třetí dráze přestalo dařit a Štěpánka Vytisková nakonec otočila zápas ve svůj prospěch. Po první třetině měl Náchod při stavu 1.1 slibný náskok 23 kuželek.

Druhá třetina ale vše změnila. Adéle Víšové se vůbec nedařilo a prohrála s Lucií Smrčkovou o 110 kuželek. Pod své možnosti zahrála i Denisa Kovačovičová, na Kateřinu Carvovou ztratila více než 50 kuželek. Druhá třetina v podstatě rozhodla o osudu zápasu. Pelhřimov vedl 3:1 o 139 kuželek.

Třetí třetina přinesla zlepšené výkony náchodských hráček, které ale stačily jen na korekci celkového skóre. Helena Mervartová sice začala špatně, ale pak se rozehrála  ke kvalitnímu výkonu a porazila Josefinu Vytiskovou. Bod pro družstvo přidala i Kateřina Majerová po vítězství nad Petrou Štrosmajerovou. V celkovém součtu nakonec Náchodu chybělo n

Kusiová – Nálevková                               0:4 (520:566)

Vytisková Š. – Dušková                          2:2 (539:516)

Carvová – Kovačovičová                        2:2 (579:527)

Smrčková – Víšová                                  4:0 (577:467)

Vytisková J. – Mervartová                      1:3 (522:544)

Štrosmajerová – Majerová K.                2:2 (530:550)

a Pelhřimov 97 kuželek, což znamenalo vítězství domácích v poměru 5:3.