K poslednímu zápasu 1. ligy nastoupily náchodské ženy na drahách silného Přerova. Náchod si v minulém kole zajistil záchranu, takže mohl k utkání nastoupit v pohodě bez zbytečných stresů. A na výkonu Náchoda to bylo vidět.

Hrdinová předvedla výborný výkon 590 kuželek a jasně porazila domácí Beňovou. Majerová pak statečně vzdorovala přerovské Fajdekové a prohrála jen o 12 kuželek. Po první třetině byl stav 1.1, ale na kuželky vedl Náchod o 58. Ve druhé třetině Adamů poměrně vysoko prohrála s Ovšákovou. Více se dařilo Brožkové, která získala náskok na Helisovou již na první dráze, kde porazila 162 kuželky. Po dvou třetinách byl stav nerozhodný 2:2, ale na kuželky stále ještě vedl Náchod o 28. Vstup do třetí třetiny se náchodským hráčkám vůbec nevydařil. Šimůnková i Moravcová prohrály první dráhu se svými soupeřkami o 31 kuželku. Z vedení o 28 kuželek tak najednou byla ztráta o 34. Vedení už domácí hráčky z rukou nepustily. Sedláčková dovolila Šimůnkové vyhrát pouze na třetí dráze. Pavelková porazila Moravcovou na všech čtyřech drahách ve skvělém výkonu 603 kuželky. Přerov nakonec vyhrál 6:2 o 56 kuželek, přestože po dvě třetiny prohrával. Sezóna hrůzy skončila pro Náchod nakonec dobře. V posledních třech kolech Náchod dvakrát vyhrál a zajistil si záchranu. Před tím ale absolvoval sérii 10 porážek za sebou. Tým, který měl hrát o medaile, nakonec obsadil 10. místo a zachránil se až v předposledním kole.

Beňová – Hrdinová                   2:2 (520:590)

Fajdeková – Majerová              2:2 (563:551)

Ovšáková – Adamů                  3:1 (575:524)

Helisová – Brožková                1:3 (541:562)

Sedláčková – Šimůnková         3:1 (550:520)

Pavelková – Moravcová           4:0 (603:549)