Další utkání divize odehrál Náchod B na padavých drahách v Rychnově. Denis Hofman odehrál kvalitní zápas proti Petru Gálusovi. Lepší dorážka ale rozhodla o vítězství domácího hráče, který těsně překonal hranici 500 kuželek. O trochu horší úroveň měl souboj Martina Hanuše s Michalem Kalou. I zde se ale z vítězství radoval domácí hráč díky lepší dorážce. Po první třetině tak Rychnov vedl 4:0 o 47 kuželek.

Druhá třetina přinesla dva vyrovnané zápasy. V obou případech se ale nakonec z vítězství radovali domácí hráči. Dan Majer držel krok s Láďou Urbánkem a výrazněji ztratil až v poslední dorážce. Mikuláš Martince bojoval s Vojtou Šípkem o každou kuželku a nakonec o 3 kuželky vyhrál domácí hráč. Za stravu 8:0 a 72 kuželek pro Rychnov hrál Náchod v poslední třetině již jen o remízu.

I ta remíza byla ale pro Náchod hodně vzdálená. Martin Čihák předvedl jeden ze svých výborných výkonů a opět překonal hranici 500 kuželek. Jirka Doucha ho dokázal jen trochu potrápit na druhé dráze, kde hodil 264 kuželek. Příliš se nedařilo Jardovi Špicnerovi, ale střídající Aleš Tichý dokázal zápas proti Matěji Stančíkovi otočit a získat jediné dva body Náchoda. Náchod předvedl v Rychnově poměrně kvalitní výkony, na domácí to ale nestačilo.

Gálus – Hofman                               502:485

Kala – Hanuš                                     468:438

Urbánek – Majer D.                           478:456

Šípek – Martinec                               472:469

Čihák – Doucha ml.                          513:491

Stančík – Špicner + Tichý               411:429