Do Valašského Meziříčí přijely náchodské ženy s cílem přerušit sérii třech porážek. Dařilo se jim už od začátku. Již po třech drahách bylo rozhodnuto o vedení Náchoda 2:0.

Hrdinová porazila Vaštákovou na všech čtyřech drahách. Bezdíčková ztratila pouze poslední dráhu proti Navláčilové, která po dvou drahách vystřídala Uhříkovou. Kromě vedení 2:0 tak Náchod měl k dispozici i dostatečný náskok 85 kuželek. Jednoznačný vývoj zápasu pokračoval i ve druhé třetině. Adamů zcela jasně porazila Štreitovou. Slibně rozehraný zápas pokazila Brožková. První dvě dráhy vyhrála, ale na dalších dvou drahách byla jasně lepší Zubajová. Dílčí porážka nijak neohrozila náchodské naděje. Po dvou třetinách Náchod vedl 3:1 o 132 kuželek, takže o jeho vítězství bylo v podstatě rozhodnuto.Úspěšný zápas potvrdila i Šimůnková, která přenechala Jandíkové pouze první dráhu. Cvejnová za rozhodnutého stavu nechala na posledních dvou drahách zahrát Majerovou. Té se příliš nedařilo, ale na vítězství nad Marančákovou to stačilo. Náchod jasně vyhrál ve Valašském Meziříčí 7:1 o 175 kuželek a konečně podal výkon hodný vícemistra z minulé sezóny.

Vaštáková – Hrdinová                         0:4 (512:564)

Uhříková + Navláčilová – Bezdíčková  1:3 (490:523)

Zubajová – Brožková                           2:2 (553:513)

Štreitová + Čipová – Adamů D.           1:3 (470:577)

Marančáková – Cvejnová + Majerová  2:2 (502:530)

Jandíková – Šimůnková                       1:3 (541:556)