Po vítězství ve Zlíně si náchodské ženy daly ještě předehrávku ve Valašském Meziříčí, kde podle rozlosování měly hrát až za měsíc, ale takto si ušetřily jednu dlouho cestu na Valašsko. Úvod zápasu patřil Martině Hrdinové, která výborným výkonem 614 kuželek porazila Danu Uhříkovou o rovných 100 kuželek.

Hůře dopadla Šárka Majerová. Ta zahrála kvalitně první dráhu, ale pak se jí přestalo dařit a s Klárou Tobolkovou prohrála. Po první třetině vedl Náchod na kuželky o 75, ale na body byl stav 1:1.

Ve druhé třetině se Náchodu podařilo zvýšit náskok v kuželkách, ale nikoliv v bodech. Nina Brožková výrazně porazila Pavlu Čípovou. Vydařila se jí hlavně druhá dráha, kterou vyhrála 165:118. Kateřině Kolářové se ale vyhrát nepodařilo a s Janou Navláčilovou těsně prohrála o 2 kuželky. Po dvou třetinách měl Náchod náskok v kuželkách již 149, ale na body to bylo nerozhodně 2:2.

Náskok v kuželkách byl již těžko dostižitelný, ale k vítězství Náchod ještě potřeboval, aby alespoň jedna z posledních dvou hráček Náchoda vyhrála. Anetě Cvejnové se to nepodařilo, protože narazila na nejlepší hráčku domácích Ivanu Marančákovou. Renata Šimůnková nezopakovala výborný výkon ze Zlína a hladce podlehla Markétě Jandíkové. Zápas tak skončil nerozhodně 4:4, i když blíže vítězství byl Náchod. Zájezd na Valašsko byl pro Náchod úspěšný. Ze dvou zápasů získal tři body a v tabulce postoupil již na 5. místo.

Uhříková – Hrdinová               0:4 (514:614)

Tobolková – Majerová Š.         2:2 (525:500)

Navláčilová – Kolářová            2:2 (553:551)

Čípová – Brožková                   1:3 (490:566)

Marančáková – Cvejnová         3:1 (608:577)

Jandíková – Šimůnková           4:0 (576:505)